середа, 13 червня, 2018, 23:35 Суспільство
Якби у 2014-му люди послухали ЛГБТ-спільноти, тут вже був би «русский мир», – лідер С14
ZIK
ZIK

Коли б люди у 2014 році дотримались позиції ЛГБТ-спільнот про відмову від «фінансування вбивства», в Україні давно був би «русский мир», а Олена Шевченко, яка таку позицію відстоювала, давно сиділа б у в’язниці. Проте цього не сталося, бо націоналісти захистили державу.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив лідер громадської організації С14 Євген Карась.

«Олено, у 2014 році на питання про те, чому ЛГБТ-спільноти не допомагають збройним силам волонтерством, ти відповіла, що ви не інвестуєте в убивство. Анна Шаригіна – друга особа у вашій ЛГБТ-»двіжусі» – написала, що підтримує таку позицію», – пригадує Євген Карась.

Він переконаний, що коли б у 2014 році люди дотримались такої позиції та «не інвестували у вбивство», ЗСУ і добровольчі частини, сюди прийшов би «руский мир».

«А ти сама сиділа б у в’язниці. Але зараз ти там не сидиш, бо націоналісти захистили тебе і ваше право на те, щоб ходити гей-парадами. Ти багато років обманювала людей, що ви не будете проводити гей-парадів, але у 2017 році ви саме це і зробили», – підкреслив лідер ГО С14.

Проте Олена Шевченко зазначила, що на фронті Україну захищають не націоналісти, а звичайні люди, в тому числі і представники ЛГБТ-спільноти.

«А інші люди з правозахисних організацій, таких як ми, тут допомагають. І не лише тим, хто воює на фронті, а й тим, хто звідти повертається, хто втікає від російської агресії. А що робите ви, ми бачили на Лисій горі«, – наголосила голова ГО «Інсайт».

Окрім цього вона заявила, що коли лише будь-яка правозахисна організація починає говорити про порушення прав людини, відразу ж «вривається С14».

«Правозахист – це значно ширше, ніж сексуальні орієнтації. Кількість людей, які потребують допомоги – це значно ширше. Ми проводимо курси навчання інвалідів у різних професіях, ви – не проводите. У вас є лише питання сексуальної орієнтації і на цьому світ клином зійшовся», – прокоментував Євген Карась.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 12:12 :52