Новини » Суспільство 13 червня, 2018, 16:25
Українці ще самі не підозрюють, на що вони здатні, – Юрій Михальчишин
ZIK
ZIK

Українці повинні змобілізувати в собі внутрішній ресурс, аби зробити той стрибок, який виведе нас у цивілізований світ.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політик, експерт з питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

«Я думаю, що успішність або неуспішність конкретної нації не визначається історично. Це ніякий не фаталізм чи запрограмований результат. Це абсолютно відкритий до впливу, в тому числі суб‘єктивного, процес», – переконаний Юрій Михальчишин.

На його думку, українці ще й самі не знають, на що вони насправді здатні.

«Ті історичні умови, в яких ми сьогодні опинилися, не залишають нам якогось простору для маневру. Ми повинні змобілізувати в собі внутрішній ресурс, аби зробити той стрибок, який виведе нас у цивілізований світ», – вважає експерт з питань державної безпеки.

У свою чергу політолог Віталій Крюков висловив думку, що з того, що Україна має зараз, вона не може стати успішною.

«Поки нам не стане соромно за самих себе, поки ми як політична нація, яка сьогодні помирає, не народившись, поки ми, як вищий політичний суб‘єкт на цій території, не усвідомимо, що все, що тут відбувається – це наша відповідальність, нічого не буде», – заявив експерт.

Натомість Юрій Михальчишин переконаний, що «видавлювати» з себе раба повинен той, хто має його в собі, натомість є люди, які позбавлені його.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 13:00 :39