середа, 13 червня, 2018, 17:53 Суспільство
У Херсоні пройде благодійний аукціон на підтримку особливого художника

14 червня о 15:00 у приміщенні Херсонського обласного художнього музею ім. О. Шовкуненка відбудеться благодійний аукціон на підтримку Андрія Лещинського – художника, який малює без рук.

Захід ініційовано Благодійним фондом «Майбутнє Херсонщини»,– повідомляють Херсонські вісті.

Як повідомляють організатори, зібрані кошти підуть на комп’ютерне приладдя та навчання цього талановитого юнака з інвалідністю, який знаходить натхнення для творчості і вже є впізнаваним місцевим художником.

Андрій Лещинський буде присутній на заході особисто і розповість свою історію злетів, падінь, натхнення і відчаю. А ще – на всіх чекає майстер-клас з живопису від майстра, і звичайно, його нова колекція картин для аукціону! Стартова ціна лота – 300 грн.

Зараз Андрій проживає в геріатричному пансіонаті Каховки. Бере активну участь в різних спортивних змаганнях і малює без рук. Рік тому Благодійний Фонд «Майбутнє Херсонщини» за підтримки Центру «Тотем» зібрав невелику суму під час аналогічного благодійного аукціону, де відомі художники пожертвували свої роботи на його користь, щоб придбати творче приладдя для хлопця. За рік Андрій навчався ремеслу і наполегливо малював, щоб виправдати довіру всіх, хто його підтримував і продовжує це робити.

У повідомленні організаторів йдеться: «Ми не агітуємо допомагати Андрію, ми пропонуємо дати йому вудку і навчити ловити рибу. За рік Андрій, завдяки продажу своїх картин, зміг самостійно придбати собі комп’ютер, а тепер – прагне надати своїй творчості новий вектор в медіа просторі».

Придбання спеціального обладнання дасть можливість Андрію створювати авторський IT продукт і зробити важливий крок у кар’єрному розвитку, стати фінансово незалежним художником. Важливим для хлопця є спілкування з людьми, якого в стінах пансіонату катастрофічно не вистачає. Тому, ваша увага і моральна підтримка просто необхідні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:39 :01