середа, 13 червня, 2018, 16:27 Регіони
У Чернівцях мер Львова закликав міськраду більше співпрацювати з ЄБРР

Міський голова Львова Андрій Садовий, перебуваючи у Чернівцях 13 червня, закликав депутатів Чернівецької міськради більш активно співпрацювати із Європейським банком реконструкції та розвитку.

Про це він повідомив під час прес-конференції.

«Мав дуже довгу розмову з частиною депутатів Чернівецької міськради. Власне, говорили про здоровий глузд, про порозуміння», – сказав Андрій Садовий.

«Чернівці – одне з найкрасивіших міст в Україні. Місто, яке має надзвичайно великий потенціал. Місто, яке потребує великої любові, дуже багато часу і дуже великих інвестицій. Тому що старі міста, особливо міста, які входять у зону ЮНЕСКО, до них має бути особлива увага. І, звичайно, любити треба і грошима у тому числі», – сказав мер Львова.

«Я переконував колег-депутатів активніше працювати з Європейським банком реконструкції і розвитку, тому що, отримуючи європейські кошти, також можна отримувати великі гранти, отримувати технічну допомогу. І, звичайно, коли ви працюєте з європейськими банками, то всі тендери відбуваються за європейським законодавством, що мінімізує корупцію і участь у тих тендерах беруть, як правило, західні потужні компанії», – розповів А. Садовий.

Як повідомляла ІА ZIK, у 2016 році Чернівецька міська рада тричі провалила голосування за закупівлю нових тролейбусів за кредитні кошти ЄБРР.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 13:39 :45