середа, 13 червня, 2018, 21:15 Політика
Тарас Чорновіл: Контракт у мене не з Порошенком
ZIK
ZIK

Свого часу я писав аналітику і для Адміністрації Президента. Але контракт у мене не з Порошенком. Працюю я на закордонні компанії.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

Відповідаючи на питання глядача, чи працює політолог на Президента, Тарас Чорновіл заявив, що він підтримує Порошенка і так, як і кожен українець, який за нього голосував, відповідає за свій вибір.

«Я маю свій вибір, за який повинен відповідати. От на виборах я проголосував за Порошенка. І якщо він не зробить річ, яку я вважатиму злочином проти нашої країни, я буду його підтримувати. А поки такого не сталося. Я не бачу факту, який можна так трактувати. Я бачу багато позитиву. Тому доки цього не сталося, я теж несу певну відповідальність. Обрав – з ним іди», – зазначив гість програми.

Тарас Чорновіл зауважив, що на телеканалах він говорить не лише про позитивні дії Порошенка, а й вказує на його недоліки.

«Та й прізвище Порошенко я згадую в рази менше, ніж його опоненти. Таке враження, що вони більше зациклені на ньому, ніж я. За п’ять ефірів я можу лише один раз згадати за нього. І якби зараз не було питання, я б про Порошенка не згадав», – додав Чорновіл.

Політолог підкреслив: попри те, що свого часу він писав аналітику і для Адміністрації Президента, контракт у нього не з Порошенком.

«Але з чинною владою цікаво працювати політологом. Це масив інформації, у тому числі закритого доступу. Але мені у цьому аж настільки не пощастило, але як колишній депутат, як людина, яка дуже добре знайома з нинішнім політичним класом, у мене є свої шляхи отримувати та передавати інформацію.

Але працюю я на закордонні компанії, і це полегшує моє перебування в Україні, зокрема з тієї точки, щоби я міг думати та говорити те, що я хочу», – розповів Тарас Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 22:26 :58