середа, 13 червня, 2018, 16:41 Регіони
Студенти Прикарпатського вишу першими стали стипендіатами Фонду Східноєвропейських досліджень

Студенти Прикарпатського національного університету першими в Україні стали стипендіатами Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень. Це стало можливо завдяки підписаній учора, 12 червня, двосторонній угоді про співпрацю між Фондом Інституту Східноєвропейських досліджень (м.Варшава, Республіка Польща) та Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника.

 Про це IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

На урочистості до Івано-Франківська особисто прибув Зигмунт Бердиховський, засновник Фонду та голова програмної Ради Економічного форуму в Криниці-Здруй (загальновідомого як Центральноєвропейський Давос).

Під час зустрічі зі студентами та викладачами засновник Фонду Зигмунт Бердиховський та ректор університету Ігор Цепенда підписали документ, який передбачає надання впродовж навчального року грошових стипендій від Фонду найкращим студентам Прикарпатського національного університету.

Після підписання засновник Фонду Зигмунт Бердиховський вручив найкращим десяти студентам університету сертифікати на отримання грошових стипендій Фонду. Експертна комісія Фонду вирішила відзначити студентів, які набувають знання, зокрема, в напрямку туризму, природничих наук та економіки. Основними критеріями оцінювання стало володіння студентами англійською мовою на рівні B2, середній бал за період навчання (не нижче 4,5). Додатковою перевагою стало знання ними польської мови. Тож, нині і впродовж навчального року, студенти отримуватимуть щомісячно стипендію в розмірі еквіваленту 100 доларів.

На завершення зустрічі Зигмунт Бердиховський анонсував для студентів  університету проведення конкурсу магістерських робіт в рамках проекту «Європа Карпат», переможця якого також буде відзначено премією Фонду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 02:39 :29