середа, 13 червня, 2018, 14:21 Суспільство
Роботодавці в Польщі двічі обдурили українського заробітчанина – на 200000 грн
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Зварювальник з України поїхав на заробітки в Польщу, офіційно оформившись на роботу – спершу працював монтажником систем охолодження повітря, а тоді – на будівництві. В обох випадках заробітчанин так і не отримав усіх грошей, обіцяних роботодавцями. Загалом чоловікові не додали 25000 злотих, що дорівнює близько 200000 грн.

Про це повідомляє 5 канал з посиланням на ТРК «Україна».

«Я звертався до найвищого керівника. Він спершу говорив, мовляв віддав кошти моєму безпосередньому керівнику. А той виїхав у Францію. Мабуть, сподівався, що нічого не з’ясується. Коли мій керівник приїхав з Франції, я під’їхав до нього додому, а він каже: «І мені не доплатили», – згадує потерпілий.

Також уточнюється, що за роботу із монтажу системи охолодження повітря, яка була виконана ще у січні-травні 2017 року, українцю не виплатили більше 8000 злотих (близько 64000 грн).

В очікуванні своїх грошей Ярослав організував у Польщі бригаду будівельників з українців. Але і з цим не склалося. На одному з об’єктів їм не доплатили третину – 17000 злотих (136000 грн). Працівникам насилу вистачило грошей, аби повернутися в Україну.

Робітникам урвався терпець і Ярослав разом зі знімальною групою приїхав до офісу фірми-підрядника. Але там пояснили, що для виплати грошей немає підстав, адже відсутній протокол прийому виконаних робіт.

У договорі дійсно йдеться про надання протоколу виконаних робіт. Але мав його пред’явити – Ярославу наймачі й не подумали розтлумачити.

Єдиною можливістю повернути гроші для чоловіка залишається звернення до суду. Перші його витрати на адвоката та справу – 6000 злотих (48000 грн). Незалежно від результату справи він збирається повернутися в Україну, де в нього сім’я, і вже тут організувати свою бригаду для виконання будівельних робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 03:35 :50