Новини » Київ 13 червня, 2018, 15:13
Проголошуються реформи, а ситуація все гірша і гірша, – Кучеренко про відключення гарячої води в Києві
ZIK
ZIK

Відключення постачання гарячої води в Києві у певному сенсі звичне для мешканців, адже такі ж проблеми були і в попередні роки. Але варто з’ясувати, чи це дія в напрямку повного відключення гарячої води, чи ідеться лише про тимчасові незручності.

Про це в ефірі ток-шоу «Злий дім» на телеканалі ZIK зазначив ведучий проекту, екс-міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко.

«Відразу хочу сказати, що ситуація із гарячою водою в Києві – не армагедон. Приблизно 30% міста не отримує гарячу воду. З одного боку, кияни звикли до цього, бо й минулого року була така ж проблема. І у 2014-му це було», – підкреслив Олексій Кучеренко.

З іншого боку, переконаний ведучий проекту, варто з’ясувати, чи це напрямок до того, аби взагалі відключитись від гарячої води, чи це лише тимчасові незручності.

«Якщо це тимчасові незручності, то вони будуть вирішені. Нас чекає зима і опалювальний сезон. Хотів би нагадати, як минулого тижня ми обговорювали те, як мав би запрацювати новий закон про житлово-комунальні послуги: нова реформа, стовідсотковий облік, пеня, штрафи і таке інше», – нагадує екс-міністр ЖКГ.

Проте згодом введення в дію ключових норм закону, що стосуються постачання води і опалення, було відтерміноване на два роки.

«Відбулося те, що і мало відбутися – проголошуються реформи, але вони не реалізовуються, а ситуація все гірша і гірша. Ми запрошували сьогодні в студію представників НАК «Нафтогаз», але ніхто не прийшов. Чомусь відмовились і представники національної комісії», – зазначив ведучий проекту.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 19:41 :19