Новини » Суспільство

Представники «Рошен» звинувачують мене у смерті чоловіка, – Кісліцина

ZIK

Під керівництвом топ-менеджер корпорації «Рошен» Костянтина Мая, у дружини покійного бізнесмена Ігоря Кісліцина намагаються відібрати ТОВ «СТРОНГ-К». Ця фірма є офіційним дистриб’ютором «Рошен» у Дніпрі та області.

Про це в програмі «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK розповіла дружина підприємця Валентина Кісліцина.

«ТОВ «СТРОНГ-К» заснував мій чоловік Ігор Кісліцин у 2007 році. Це дистриб’юторська компанія фірми «Рошен» в Дніпрі і Дніпропетровській області. Вона реалізовувала великі обсяги продукції – від сімнадцяти до двадцяти мільйонів у місяць», – розповідає Валентина Кісліцина.

Жінка пригадує, що чоловік помер після того, як фірму захопили.

«Фірму «СТРОНГ-К» захопили на початку лютого 2016 року. Це зробили за два дні до смерті Ігоря. Цього дня нас навіть не було у місті», – коментує Валентина Кісліцина.

Учасники ТОВ, за вказівкою одного із керівників корпорації «Рошен» Костянтина Мая, підробили протоколи, переконана жінка.

«Протокол зборів підробили комерційний директор Оксана Мінаєва; юрист, яка надавала послуги «СТРОНГ-К»; також приватний нотаріус Ричка, яка вносила документ у державний реєстр. Остання є з прокурорського клану, що займається свавіллям у Дніпрі. Вона «віджимає» у людей кошти, квартири, іншу нерухомість. Ця шахрайка переплюнула усіх. Проти неї порушено багато кримінальних справ, які відкриті ще з 2014 року, але жодна недоведена до суду», – розповідає Валентина Кісліцина.

Також жінка додає, що у смерті чоловіка представники «Рошен» звинувачують її.

«Мій чоловік помер на станції швидкої допомоги у Кременчуку, в присутності лікарів. Представники корпорації «Рошен» звинуватили мене у вбивстві. Я думаю, що їм краще відомі обставини смерті мого чоловіка. Особливо після злочинів, які вони здійснили», – підкреслює Валентина Кісліцина.

Справа смерті підприємця розслідується, але загальне заключення судмедекспертів – інфаркт.

«Проте в мене є сумніви. Я думаю, що інфаркт спровокували. Перш за все, хочу провести експертизу на токсичні речовини. Звичайно, є ряд складнощів. Втім, я не зупинюсь», – наголошує жінка.

Валентина Кісліцина зізнається: на неї психологічно тиснуть.

«Мені висунули умови: або я відмовляюся від підприємства, або ж у мене відберуть майно. Зараз злочинці вже забрали через суд власність чоловіка, тепер є справа по борговій розписці у Дніпрі. Нібито Ігор взяв борг понад 300 тисяч доларів. З їхньої банди шахрайка подала на мене в суд, щоб усунути від успадкування підприємства. На мою думку, все це замовлення вищого керівництва «Рошен», а виконавцем є Костянтин Май. Це друга людина в корпорації. Він контролює бізнес в Україні і поза її межами», – додає дружина підприємця Валентина Кісліцина.

Loading...