live

Найімовірніше, що Жебрівський стане першим заступником генпрокурора, – нардеп

ZIK
загрузка...
загрузка...

Зараз найбільш імовірний сценарій полягає у тому, що звільнений із посади голови Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський отримає посаду першого заступника генерального прокурора.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція Опозиційного блоку) Володимир Гусак.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України сьогодні, 13 червня, під час засідання схвалив відставку Павла Жебрівського з посади очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Цю посаду він обійняв влітку 2015 року.

Володимир Гусак зазначив, що Павлу Жебрівському «давно набридло» у Донецькій області, і він неодноразово звертався до Президента України із заявою про відставку. Основна причина – бажання повернутися до столиці «у велику політичну гру», зазначив нардеп.

«Зараз найбільш імовірний сценарій полягає у тому, що Жебрівський отримає посаду першого заступника генерального прокурора. Принаймні це те, що широко обговорюється. І в рамках можливого подальшого розвитку подій це цілком логічно, бо залишається сценарій, за яким будуть спроби призначити нинішнього генерального прокурора Юрія Луценка на посаду в уряді, навіть Прем’єр-міністра. І в такому разі виконувати обов’язки буде Павло Жебрівський», – заявив Володимир Гусак.

Політик зауважив, що Павло Жебрівський має відповідну освіту й досвід роботи у цій сфері.

«Слід віддати належне, це для нього дуже фахова робота. Він юрист і на відміну від нинішнього генерального прокурора має юридичну освіту та відповідний досвід роботи в правоохоронних органах, у тому числі, у Генеральній прокуратурі», – наголосив гість програми.

Loading...
Loading...
Loading...