середа, 13 червня, 2018, 14:14 Регіони
На Тернопільщині підприємці привласнили 274 тис. грн для ремонту доріг

Під процесуальним керівництвом Чортківської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях за фактами розтрати бюджетних коштів, виділених на ремонт автомобільних доріг та облаштування тротуарів у районному центрі Тернопільської області.

Про це повідомили IA ZIK у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що фізичні особи-підприємці внесли в акти приймання виконаних будівельних робіт (форми КБ-2в) недостовірні відомості при обрахуванні вартості виконаних будівельних робіт з поточного ремонту асфальтного покриття у Чорткові.

Внаслідок завищення вартості робіт двома підприємцями привласнено бюджетні кошти, виділені Чортківському комбінату комунальних підприємств, на суму 274 тис. грн.

За результатами досудового розслідування обвинувальні акти стосовно підрядників за ч.1 ст. 191 (Привласнення чужого майна, яке було ввірене особі), ч.2 ст. 358 КК України (Складання приватним підприємцем завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення), скеровані до районного суду. 

Збитки в сумі 274 тис. грн відшкодовані обвинуваченими в повному обсязі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 19:58 :03