середа, 13 червня, 2018, 10:01 Політика
МінТОТ: Усі звільнені з полону отримають по 100 тис. впродовж найближчого місяця
Українські громадяни звільнені з полону, 27 грудня 2017 року. Фото: ZIK/EPA-EFE/PAVLO PAKHOMENKO
Українські громадяни звільнені з полону, 27 грудня 2017 року. Фото: ZIK/EPA-EFE/PAVLO PAKHOMENKO

Минулого тижня в Донецькій і Львівській областях звільненим з полону почали виплачувати належну їм допомогу.

Про це заявила начальник управління з питань переселенців та гуманітарної співпраці Міністерства тимчасово окупованих територій Ірина Калупаха, повідомляє «Радіо Свобода».

Як зазначає видання, Кабінет міністрів України ще в кінці січня 2018 року прийняв рішення виплатити по 100 000 гривень допомоги кожному, звільненому з полону бойовиків. Йшлося саме про звільнених в грудні 2017 року. Минуло півроку, і люди до сих пір не отримали обіцяні гроші. Чиновники стверджують, що виплати вже почалися і в найближчий місяць всі отримають обіцяні гроші.

«Так не буде, що всі отримають допомогу в один день. Звільнені з полону зверталися у різний час, на місяць раніше, на місяць пізніше. Виплачувати вже почали, це питання часу. І це не півроку, а максимум місяць», – запевнила Ірина Калупаха.

Як підкреслює видання, місцева влада спрацювали набагато оперативніше центральних органів влади. Наприклад, в Донецькій області звільнені з полону отримали з місцевого бюджету по 50 тисяч, а в Луганській і Львівській по 8 тисяч гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 21:43 :28