Новини » Київ 13 червня, 2018, 11:47
Мережу переповнюють емоційні відео про відключення гарячої води у столиці
ZIK
ZIK

Інтернет-простір переповнений емоційними відео. Усе через відключення гарячої води у Києві.

Про це йдеться в сюжеті проекту «Злий дім» на телеканалі ZIK.

«Літо 2018 року. В Україні запустили 4G, а гарячу воду в Києві – не запустили. Ось закип‘ятив собі воду в чайнику, взяв баночку з холодною водою, щоб розбавляти. Зараз буду митись», – йдеться в одному з відео-повідомлень.

Ще у травні комунальники говорили, що відключення гарячої води тимчасове. В у червні з‘ясувалося, що кияни сидітимуть без води до початку осені.

«Ми запалюємо газ, гріємо воду в каструлі, а потім беремо тазик і розбавляємо воду, щоб вона була тепленькою», – розповідає киянка.

Так без гарячої води обходиться пенсіонерка Анастасія. Тиждень тому жінка привезла з лікарні сестру. У пані Світлани опіки шкіри. Їй прописали тричі на день приймати теплий душ, проте купається жінка у тазику.

«Я ж не можу налити воду в ванну і так купатись, адже не можна, щоб у мене були якісь бактерії. Мені потрібен лише душ», – пояснює Світлана Криницька.

Кияни виходять із ситуації, що виникла, хто як може. Наприклад, пані Людмила приймає теплий душ щодня, щоправда, не вдома.

«У мене є абонемент у «SportLife», куди я і ходжу митися», – каже Людмила Загура.

Жінка хоче, щоб воду в будинку швидше увімкнули, проте боїться потопу у підвалі.

«Коли включають гарячу воду, постійно протікає труба», – зазначила киянка.

Людмила написала звернення до всіх можливих інстанцій і сподівається, що труби полагодять до того, як увімкнуть гарячу воду.

Сподіваються бути почутими й інші кияни. На сайті міської ради люди розмістили петицію і вимагають негайно увімкнути гарячу воду. Нині зібрано дві сотні підписів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:54 :50