середа, 13 червня, 2018, 20:45 Політика
Марія Томак: Завдяки Сенцову світ дізнався про кількість бранців Кремля
ZIK
ZIK

Насправді, не було жодної переговорної платформи, яка б дозволяла говорити про стан бранців російського режиму. І тепер ми точно розуміємо, що всі розмови влади про «ми працюємо, ми працюємо» були брехнею.

На цьому наголосила координатор організації «Медійна ініціатива за права людини» Марія Томак в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Уся ця активність, яка зараз відбувається навколо Олега Сенцова, видається трохи лицемірною. Адже ніщо не заважало домовлятися раніше, поки Сенцов не оголосив голодування. І тепер ми точно розуміємо, що всі розмови влади про «ми працюємо, ми працюємо» були брехнею», – впевнена Марія Томак.

Також вона зауважила, що Президент зустрівся із сім’єю Сенцова тільки на 28-й день голодування і на п'ятий рік ув’язнення Сенцова.

«Були вручені футболки Елтону Джону із зображенням Олега Сенцова, але жодного разу до цього не було зустрічі з родиною Сенцова. І саме ефект голодування Сенцова призвів до того, що світ дізнався, що є така велика кількість українських заручників і бранців Кремля», – наголосила координатор громадської ініціативи.

Відтак, підсумовує активіст, в України як у держави немає вибудованої політики щодо утримуваних осіб.

«Я сподіваюся, що зараз ми маємо гарну нагоду звільнити Олега, навіть попри його волю. І після цього нарешті державою має бути вибудований якийсь механізм, адже досі його не було.

Не було жодної переговорної платформи, яка б дозволяла говорити про стан здоров’я людей, в яких умовах вони утримуються, про надання медичної допомоги і загалом про гуманітарну ситуацію», – підкреслила Марія Томак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 21:51 :50