середа, 13 червня, 2018, 23:55 Суспільство
Лідер «С14» про розгін ромів на Лисій горі: Наша поліція із цим не працює
ZIK
ZIK

Коли на Лисій горі було демонтовано табір циган, я був у Хорватії. Так от у Хорватії не виникає проблеми щодо вуличної циганської злочинності, бо там ретельно працює поліція. А наша поліція із цим просто не працює, тому і доходить до того, що люди ідуть на самосуди.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив голова об’єднання «С14» Євген Карась.

Нагадаємо, 21 квітня представники праворадикальної організації «С14» розібрали та спалили палатки з поселення ромів на Лисій горі – історичній місцевості в Голосіївському районі Києва.

Голова «С14» Євген Карась зауважив, що злочинні угрупування, організовані циганами, дуже часто грабують людей у Києві.

«Це відбувається не лише на території Києва, а й по всій Україні. Це усі знають. Але поліція не реагує. Не реагувала вона і на побитого еколога, який ледь живий утік з лісу, де був табір циган. Тому, коли тебе пограбували цигани і ти викликаєш поліцію, нікого не притягнуть до відповідальності.

Більше того, я вам скажу, а це відверта правда, що самі працівники поліції кажуть, що вони нічого із цим явищем зробити не можуть. Вони затримують циган, у них немає жодних документів і до вечора їх відпускають.

Навіть є така практика у Києві, коли на великі свята працівники поліції просто ходять за групами циган, аби вони раптом не пограбували туристів»,– розповів Євген Карась.

Голова об’єднання «С14» Євген Карась додав: оскільки поліція не справляється з безчинством циган, вирішувати цю проблему беруться громадські організації.

«От коли на Лисій горі було демонтовано табір циган, мене не було в Україні, я був у Хорватії. Так от у Хорватії не виникає проблеми щодо вуличної циганської злочинності, бо там ретельно працює поліція. А наша поліція із цим просто не працює. Тому і доходить до того, що люди ідуть на самосуди»,– зазначив Євген Карась.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 12:28 :23