середа, 13 червня, 2018, 22:30 Економіка
Ігор Мазепа: Санкційний процес в Україні щодо РФ часто має корупційний шлейф
ZIK
ZIK

Незрозуміло, як у санкційному списку України проти РФ могли опинитися багато російських бізнесменів, які ні до Путіна, ні до його мілітарного режиму жодного стосунку не мають.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Ігор Мазепа.

Нагадаємо, електронну платіжну систему WebMoney внесли до санкційного списку Ради національної безпеки і оборони України. У ЗМІ «зачистку» поля переказів між РФ та Україною приписували, зокрема, бізнесмену Ігорю Мазепі, якому належить система «TYME».

Гість програми повідомив, що він є міноритарним акціонером у «TYME». З його слів, про «зачистку» поля переказів він дізнався із преси.

«Кожного разу, коли звучать такі речі, я як міноритарний акціонер теж зацікавлений з’ясувати, правда це чи ні. У таких випадках я пишу заяву до НБУ і СБУ з проханням розібратися у таких ситуаціях. Минулого разу і НБУ, і СБУ розібралися в аналогічній ситуації, не виявили жодних порушень і, понад те, НБУ ще дав валютну ліцензію», – зазначив Ігор Мазепа.

Гість програми, відповідаючи на запитання, чи його платіжна система «TYME» нині є головним оператором грошових переказів між РФ та Україною, відповів ствердно: «Я дуже радий і щасливий інвестувати у таку успішну компанію».

Ігор Мазепа заявив, що стосовно антиросійських санкцій має підозру, що «увесь цей рух – хтось зайшов у санкції, хтось вийшов – часто має такий, м’яко кажучи, корупційний шлейф».

«Для мене незрозуміло, яким чином там могли опинитися у тих санкціях багато російських бізнесменів, які ні до Путіна, ні до його мілітарного режиму жодного стосунку не мають, які просто чесно інвестували тут, заробляли, втрачали, брали ризики, брали частку ринку, втрачали частку ринку», – каже Ігор Мазепа.

Гість програми зауважив, що він розуміє бажання української влади відповідати існуючій світовій практиці: американці запровадили санкції, європейці запровадили санкції – і Україна теж це робить.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 08:28 :28