Новини » Економіка 13 червня, 2018, 15:39
Екс-заступник міністра ЖКГ назвав причину, чому кияни залишились без гарячої води
ZIK
ZIK

Сьогодні кияни стали заручниками ситуації і залишилися без гарячої води лише через те, що «Київенерго» та НАК «Нафтогаз» не можуть зробити розподільчий баланс по боргах. За оцінками обох компаній, різниця між розрахунками складає більше мільярда гривень.

Про це в ефірі ток-шоу «Злий дім» на телеканалі ZIK розповів екс-заступник міністра з питань житлово-комунального господарства та екс-керівник житлово-комунальної інспекції Олександр Мазурчак.

«Були різні варіанти замість відключення постачання гарячої води для киян. Але говорити про те, що було раніше, вже немає сенсу. Сьогодні ситуація склалася таким чином, в основному, через те, що «Київенерго» і НАК «Нафтогаз» не можуть визначити конкретну суму боргу однієї компанії перед іншою», – заявив екс-заступник міністра ЖКГ.

При цьому він зазначив, що різниця у вимірах «Київенерго» та «Нафтогазу» складає більше мільярда гривень.

У свою чергу екс-міністр палива та енергетики Іван Плачков пояснив, що цей мільярд гривень – це пені та штрафи, які були нараховані за заборгованість держави.

«При цьому є різниця в тарифах, що є за державою. Є дебіторська заборгованість людей, організацій, пільги, субсидії і таке інше. Станом на сьогодні кияни стали заручниками ситуації і залишилися без гарячої води тільки через те, що «Київенерго» та «Нафтогаз» не можуть зробити розподільчий баланс по боргах», – наголосив Олександр Мазурчак.

Окрім цього він зазначив, що при цьому голова правління НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв виписує своїм працівникам премії на загальну суму в мільярд гривень.

«На мій погляд, це вершина цинізму», – каже екс-керівник житлово-комунальної інспекції.

«Якщо немає акту звірки між двома керівниками, то в цій ситуації, вибачте, щось неправильно. Я доволі критично ставлюся до КМДА в певних моментах, але їх пропозиція щодо того, що з боргами варто розбиратися окремо, але варто заключати угоду, мабуть, цілком слушна і має сенс», – прокоментував ведучий проекту Олексій Кучеренко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 13:49 :09