вівторок, 12 червня, 2018, 16:25 Політика
Україна випустить власний бойовий вертоліт з керованою ракетою, – військовий експерт
Український вертоліт Мі-24. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН
Український вертоліт Мі-24. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН

Україна цього року отримає сучасний бойовий вертоліт власного виробництва, що зможе вести бій вночі та за поганих погодних умов.

Про це повідомив керівник Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак, передає УНІАН.

«Коли відбулося декілька контрактів на продаж вертольотів Мі-24 в Азербайджан, то українську ракету «Бар’єр-2В», яку зробило КБ «Луч», було інтегровано в систему бою вертольота», – сказав він.

За словами Бадрака, раніше українські вертольоти мали лише некеровані ракети. «Тепер вони мають керовану ракету українського виробництва з дальністю бою до 8 км», – заявив він.

Військовий експерт не виключив, що ракети «Бар’єр-2В» будуть в майбутньому використовуватись для створення в Україні ударного безпілотного комплексу.

«Лише шість чи сім держав світу можуть створювати ударні безпілотні комплекси», – зауважив він. «Сьогодні вже українські зброярі подолали ще один рубіж – це створення фактично оптико-електронної системи прицілювання для вертольота», – наголосив Бадрак.

За його словами, завдяки державно-приватному партнерству вдалося створити таку систему керування вогнем з назвою 524Р. «Таким чином, у нас цього року наш бойовий вертоліт отримає можливість вести бій вночі або при поганих погодних умовах. Це дуже великий успіх, тому що раніше такого не було», – резюмував Бадрак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 02:09 :05