вівторок, 12 червня, 2018, 8:51 Львів
У Червонограді створять військовий ліцей
oblrada.lviv.ua
oblrada.lviv.ua

Уряд погодив передачу будівлі та нежитлового приміщення по вул. Івасюка, 4, у м. Червонограді Львівської області з власності територіальної громади та комунальної власності до сфери управління Міністерства оборони.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України.

Кабмін погодив пропозицію Міністерства оборони та Львівської обласної ради, Червоноградської міської ради щодо безоплатної передачі будівель, що розміщені на земельних ділянках загальною площею 5,0905 гектара та 0,093 гектара, і нежитлових приміщень загальною площею 896 кв метрів по вул. Івасюка, 4, у м. Червонограді в державну власність з віднесенням їх до сфери управління  Міністерства.

У документі зазначається, що тривалий час дане майно не використовується територіальною громадою. Там планується розміщення військового ліцею Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Нагадаємо, 19 вересня 2017 року депутати Львівської обласної ради підтримали рішення про створення військового ліцею на базі колишньої загальноосвітньої школи-інтернату у м. Червоноград. Так, депутати підтримали проект рішення облради «Про затвердження акта ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом комунального закладу Львівської обласної ради «Червоноградська загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів», а також проголосували за проект рішення «Про передачу майна в державну власність на баланс Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 21:43 :08