Новини » Політика 12 червня, 2018, 14:25
Ситник анонсував відкриття справ щодо зловживань підприємств братів Дубневичів
Ярослав та Богдан Дубневичі. Фото: Ярослав Дубневич/Facebook
Ярослав та Богдан Дубневичі. Фото: Ярослав Дубневич/Facebook

НАБУ завершує розслідування проваджень щодо зловживань на залізниці та закупівлях газу для електростанцій підприємствами, кінцевими бенефіціарними власниками яких виступають народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі. Найближчим часом слід очікувати цікавих повідомлень та передачі цих справ до суду.

Про це сьогодні, 12 червня, під час брифінгу у Львові повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передає кореспондент ІА ZIK.

Про справи, пов’язані з Дубневичами, директор НАБУ згадував декілька разів.

«На Львівщині є відомі особи, які є бенефіціарами багатьох схем по залізниці та по електростанціях, і це одна з ключових справ у Львівському теруправлінні. І найближчим часом слід очікувати дуже цікавих результатів по цих розслідуваннях», – розповів Артем Ситник.

Трохи пізніше він додав:

«На підставі фіктивних документів було отримано газ за пільговими цінами і внаслідок цієї оборудки бенефіціари заробили 1,5 млрд грн».

Відповідаючи на запитання журналістів, коли, врешті, будуть передані до суду справи, пов’язані з фігурантами зі Львова, зокрема «Корпорація КРТ» братів Дубневичів, Артем Ситник відповів:

«Думаю, що найближчим часом справа буде передана до суду».

Також керівник НАБУ розповів, що невдовзі до суду буде передано справи щодо Львівського бронетанкового заводу.

За його словами, значний внесок у розслідування цих корупційних справ зробили працівники Львівського територіального управління НАБУ, яке Артем Ситник відзначив як потенційно найсильніше у цілій структурі НАБУ.

А ще Артем Ситник повідомив, що не боїться аудиту, адже НАБУ нещодавно успішно пройшло міжнародну ревізію роботи.

Нагадаємо, брифінг відбувся у рамках семінару із зміцнення спроможностей для практиків НАБУ, який сьогодні відбувається у Львові. На ньому присутні Директор НАБУ Артем Ситник, голова Львівської ОДА Олег Синютка, мер Львова Андрій Садовий, керівник Центральним антикорупційним бюро Польщі (ЦАБ) Ернест Бейда. Захід організований за підтримки Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 17:16 :34