Новини » Світ Читать эту новость на русском

Спонсор Brexit визнав, що свого часу передав телефон команди Трампа російському послу

Британський мільйонер Аарон Банкс, який фінансував Brexit, таки визнав, що передав номер телефону команди президента США Дональда Трампа російському послу у Лондоні Олександру Яковенко.

Про це Банкс сказав у вівторок під час засідання Комітету британського парламенту з питань культури, ЗМІ, спорту та цифрових технологій, посилаючись на Independent повідомляє «Укрінформ».

«Спонсор кампанії за Brexit Аарон Банкс повідомив парламентаріям, що передав російському послу номер телефона команди Дональда Трампа після його перемоги на (президентських – ред.) виборах», – йдеться у повідомленні.

За словами Банкса, під час зустрічі з російським послом у Лондоні Олексанром Яковенком, питання щодо номера телефона команди Трампа було єдиним яке мало «значимість», тому що росіяни хотіли знайти контакт з його перехідною командою.

Як повідомлялося, британська газета The Guardian отримала документи, які свідчать про неодноразові зустрічі британського мільйонера й спонсора кампанії за вихід Великої Британії з Європейського Союзу Аарона Банкса з російськими дипломатами в посольстві РФ у Лондоні.

Банкс, витративши 12 мільйонів фунтів стерлінгів на кампанію за Brexit, став найбільшим донором в історії Великої Британії.Loading...