вівторок, 12 червня, 2018, 13:27 Політика
Російські спецслужби планують провокації для зриву української автокефалії, – ІС
Фото: racurs.ua
Фото: racurs.ua

Спецслужби РФ з використанням «п’ятої колони» в Україні планують активізувати провокацію внутрішніх конфліктних ситуацій між парафіянами.

Про це повідомив координатор групи «Інформаційне спротив», народний депутат України Дмитро Тимчук у Facebook.

«За інформацією ІС, в АП РФ, в контексті перспективи надання Вселенським Патріархом Томоса про афтокефалію Української православної церкви, найближчим часом вирішено активізувати підготовчі заходи для подальшого проведення деструктивних дій вже на етапі створення і становлення Української єдиної помісної церкви», – йдеться в повідомленні.

Як зазначає Тимчук, Кремль, використовуючи можливості своїх спецслужб і «п’ятої колони» в Україні, планує «активізувати відцентрові сили, а також генерувати і підігрівати внутрішні конфліктні ситуації в цьому процесі, у тому числі в громадянському суспільстві».

«Водночас, конфлікти між парафіянами (прихильниками і противниками Української єдиної помісної церкви) також планується використовувати для дестабілізації соціально-політичної обстановки в Україні в осінньо-зимовий період, на чому гратиме відповідне проросійське крило, і формування відповідного фону – протистояння в Україні на релігійній основі», – написав Тимчук.

Крім того, за даними ІС, на даному етапі Служба зовнішньої розвідки РФ продовжуватиме заходи, направлені на підрив авторитету і впливу Вселенського Патріарха Варфоломея в православному світі з подальшою стратегічною лінією – формування навколо РПЦ нового (альтернативного) центру впливу в світовому православ’ї.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 01:18 :10