вівторок, 12 червня, 2018, 16:59 Події
Представник ООН зміг відвідати трьох українських воїнів, полонених у «ДНР»

Спецдоповідач ООН з питань катувань та жорстокого поводження Нільс Мельцер відвідав чотирьох військових Збройних сил України, які зараз перебувають у полоні самопроголошеної «ДНР».

Про це повідомляє Громадське.

«У донецькому СІЗО я говорив з чотирма представниками Збройних сил України, які там утримуються. Я спілкувався з ними індивідуально, але охорона була поруч. Однак це був хороший шанс їх почути, побачити, що стан здоров’я хороший, і, зважаючи на обставини, їхній дух сильний і вони дуже хочуть додому», – розповів він. 

Як повідомляє Громадське, посилаючись на власні джерела, спецдоповідач ООН зустрівся з трьома українськими полоненими військовими – це Богдан Пантюшенко, Олександр Коріньков та Сергій Глондар, а також із полоненим цивільним – Романом Твердим.

«Упродовж мого візиту в Україну я мав доступ до територій так званих «ДНР» та «ЛНР», зокрема, і до деяких в’язниць там. На жаль, я не мав можливості обирати, куди саме я можу поїхати, а розмови з ув’язненими не були повністю конфіденційними», – зазначив він.

Також спецдоповідач ООН повідомив, що СІЗО в Луганській області не такі доступні: «Режим дуже суворий, я б сказав деспотичний. Коли ми зайшли до приміщення, всі ув’язнені мусили стати обличчям до стіни. Ми не мали змоги конфіденційно поспілкуватися з жодним і, на жаль, не дізналися, як ставляться до них».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 11:47 :19