Новини » Регіони 12 червня, 2018, 10:33
На Буковині селяни перекрили дорогу через вивезення гравію

У Сторожинецькому районі Чернівецької області 11 червня жителі села Комарівці перекрили рух дорогою Сторожинець-Вижниця через вивезення гравію із річки Сірет.

Про це повідомляє Сторожинець.info.

Мешканці села постійно ходили по пішохідному переходу, не даючи транспорту проїхати.

Невдоволення жителів викликали руслорегулюючі роботи біля тросової кладки в селі.  Як стверджували присутні, під час цих робіт не відбувається регулювання русла, а лише вивіз піщано-гравійної суміші.

Через деякий час до людей прийшла в.о. старости Комарівців Світлана Бажура, а також приїхали голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, голова Сторожинецької районної ради Іван Лосік та секретар Сторожинецької міської ради Ігор Матейчук.

Вислухавши обурення жителів Комарівців, частина присутніх разом з керівництвом виїхала на місце проведення робіт. Після огляду території було прийнято рішення написати заяву до РДА та райради для того, щоб вони почали перевірку законності проведення робіт та відповідності їх проектно-кошторисній документації.

Регулює русло Сірету ТОВ «Агробудналадка». В селі також розміщено їхній щебеневий завод. Представника виконавця робіт на місці не було.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 06:39 :16