Новини » Регіони 12 червня, 2018, 15:33
Голова Волинської ОДА поскаржився ОБСЄ на відсутність каналізації в Шацькому заповіднику
Шацький національний природний парк. Фото: vseua.info
Шацький національний природний парк. Фото: vseua.info

Шацький національний природний парк перебуває у критичному стані, зокрема, через відсутність каналізаційних систем потрібної потужності.

Про це під час зустрічі із представниками ОБСЄ заявив голова Волинської ОДА Олександр Савченко, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Делегація Львівського представництва СММ ОБСЄ на чолі з головою Георгіосом Каллінісом прибула до Луцька, аби познайомитися з головою облдержадміністрації Олександром Савченком, представити напрямки своєї діяльності та обговорити поточну ситуацію в регіоні.

Георгіос Каллініс поцікавився, зокрема, станом навколишнього середовища Волинської області. Голова ОДА відзначив, що існує проблема модернізації технологій з переробки відходів, як і в усьому світі. Так, протягом 2019-2020 років планують збудувати 5 полігонів, які будуть призначені для сортування та переробки сміття. Ще в області діє програма «Питна вода», в рамках якої буде здійснюватися будівництво нових водопроводів та каналізаційних систем.

«Є проблема з Шацьким заповідником. Ця перлина області – в критичному стані. Попри те, що це місце популярне серед туристів та має лікувальні води – навіть там немає каналізаційних систем відповідної потужності», – повідомив Олександр Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 10:01 :41