Новини » Світ 12 червня, 2018, 18:35
Дипломат Василь Філіпчук: Північнокорейська ядерна загроза – засіб тиску і шантажу
ZIK
ZIK

Треба спокійніше ставився до північнокорейської ядерної загрози. Як на мене, це більше засіб тиску і шантажу, аніж реальна загроза.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив дипломат, керівник Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук.

«Найкраща балістична ракета, яка вироблена у Кореї, не може досягти навіть середини Тихого океану. Я вже не говорю про те, що технічно вона не може досягти континентальної частини США.

Тому щодо України, і чи варто нам боятися загрози з боку КНДР, то ми перебуваємо за тисячі кілометрів від теоретичного удару північнокорейських ракет», – зазначив гість програми.

Відтак, додає керівник Міжнародного центру перспективних досліджень, українцям треба спокійніше ставитися до північнокорейської ядерної загрози.

«Як на мене, це більше засіб тиску і шантажу, аніж реальна загроза», – заявив Василь Філіпчук.

Експерт каже, що реальну небезпеку з боку КНДР відчувають хіба що сусіди цієї країни.

«Це Південна Корея та Японія. Враховуючи непрогнозованість цієї країни, сусіди почувають себе дещо невпевнено. Але я б не сконцентровував всю увагу на лідерові КНДР, а на країні та суспільстві, адже у них таке виховання.

Але все ж таки на світовій арені вони швидше відіграють роль такого собі блазня, де, з одного боку, є Китай, який контролює все, і Росія, яка також має  певні засоби впливу, а з іншого боку, є США. Але все це є гра. Серйозної загрози немає», – акцентував Василь Філіпчук.

Нагадаємо, сьогодні в Сінгапурі відбулася зустріч між президентом США Дональдом Трампом і лідером КНДР Кім Чен Ином. Вони підписали спільний документ, в якому зазначено зобов’язання КНДР досягнути повної денуклеаризації Корейського півострова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 09:01 :37