понеділок, 11 червня, 2018, 14:36 Політика
Зеленський забирає частину електорату в Ляшка, – політолог
ZIK
ZIK

У партії «Слуга народу» рейтинги зараз високі, але натомість вони знизились у «Радикальної партії».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK зазначив політолог Володимир Воля.

«Довге життя – це велика репутація. Буває багато різних моментів – позитивних, негативних, розчарувань, довіри та недовіри. Політичні партії з великим досвідом мають складну біографію. Порівнюючи з розважальним жанром, якась пісня може декілька років бути шлягером, але потім настає час, коли вона «приїдається» і потрібно щось свіже», – пояснює експерт.

 Що ж до програмних засад, то політиків, що працювали багато років, люди вже знають. Вони розуміють, на що ці політики здатні, що вони виконали, а що – ні.

«Люди передовсім прагнуть щось нове знайти – нову надію, новий шанс на покращення. У випадку партії «Слуга народу» є ще дуже цікавий політтехнологічний момент з назвою. Якщо б назвали «Рух 95-го кварталу», воно б не так заходило. А у випадку «Слуги народу» обіграли в назві таку політтехнологічну фішку», – переконаний політолог.

Також він звернув увагу, на яку частину аудиторії може розраховувати на виборах ця політична сила.

«У «Слуги народу» рейтинг високий, зате у Ляшка рейтинг – низький, близько 5%. Це все розважальний жанр в політиці. У нього серед всіх політичних сил найбільш розважальний жанр. Мова йде про його манеру виступати, робити різні заяви. Це дуже схоже на Зеленського, який і забирає частину електорату», – підкреслив Володимир Воля.

За його словами, такі ж заяви є, наприклад, у Президента Порошенка, які звучать роками, але там немає гри.

«Там просто людина озвучує певні завдання. Можливо, вони повторюються часто, але немає цієї гри. Так само і у Тимошенко. Можливо, якийсь елемент артистизму і присутній, але це не суцільна вистава, коли ходять усією фракцією з кутка в куток», – заявив фахівець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 05:33 :34