Новини » Політика 11 червня, 2018, 19:47
Власенко про Вищий антикорупційний суд: Ніяке вето міжнародних експертів не матиме впливу
ZIK
ZIK

Порошенко, як умілий шахрай, вніс законопроект, де не прописані процедури, які можуть гарантувати незалежність Вищого антикорупційного суду.

Це зауважив народний депутат України Сергій Власенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Хочу нагадати, що міжнародні експерти дуже схвально свого часу оцінювали і судову реформу Януковича 2010 року, і зміни до Кримінально-процесуального кодексу 2012 року. І це не тому, що ці зміни були хорошими чи поганими, а тому, що міжнародні фахівці завжди оцінюють будь-яку законодавчу ініціативу з погляду основного принципу – добропорядності держави», – пояснив Власенко.

Утім, констатує депутат, Україна не є добропорядною державою. І Порошенко, так само як і Янукович, підлаштував законодавчу ініціативу під себе.

«Порошенко, як умілий шахрай, вніс законопроект, де не прописані процедури, які можуть гарантувати незалежність Антикорупційного суду. Тому до того часу, поки суддів для Антикорупційного суду буде відбирати підконтрольна Порошенку Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС), ніяке вето міжнародних експертів не буде мати впливу.

Так, наприклад, якщо на конкурс суддів прийшло 100 недоброчесних кандидатів і 50 – доброчесних, то саме ВККС визначає, хто перший претендуватиме на посаду судді», – зауважив Сергій Власенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 08:41 :22