понеділок, 11 червня, 2018, 15:45 Регіони
У Чернівцях СБУ обшукала офіс організації, яка закликала до створення «Великої Румунії»
Фото: СБУ
Фото: СБУ

У Чернівцях співробітники Служби безпеки України проводять слідчі дії в приміщенні однієї з громадських організацій, представники якої поширювали матеріали, що можуть містити заклики до порушення територіальної цілісності України.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу, перевіряються дані щодо представників організації, які під час публічного заходу в Чернівцях демонстрували картографічні зображення території Чернівецької області у складі так званої «Великої Румунії».

Співробітники СБУ встановили, що надруковані карти виготовлені для пропаганди «святкування» на території України 100-річчя створення «Великої Румунії». Правоохоронці також зафіксували, що учасники громадської організації поширювали літературу, в якій можуть міститися заклики до відновлення так званої «історичної справедливості» через анулювання існуючих міжнародно-правових і міждержавних документів та «повернення» територій Північної Буковини, Північної Бессарабії та Південної Бессарабії до складу Румунії.

Наразі відбуваються слідчі дії в офісних приміщеннях громадської організації.

Триває досудове слідство.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 22:54 :37