понеділок, 11 червня, 2018, 10:42 Регіони
Тернопіль і американське місто Парма стали побратимами

Із мером американського міста Парма (штат Огайо) Тімом Де Гітером зустрілися міський голова Тернополя Сергій Надал і ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий.

Під час візиту мер Парми і міський голова Тернополя підписали меморандум про встановлення відносин між містами як міст-побратимів. Про це повідомили IA ZIK у прес-службі Тернопільської міської ради.

«Варто посилити міжнародні зв’язки, обмінятися ідеями стосовно економічного розвитку, процесів планування та поділитися найкращим досвідом. Громада Парми пишається, що ми матимемо нового побратима», – сказав мер Парми.

Після офіційної зустрічі з мером Парми та підписанням важливого документу, міський голова Тернополя і ректор ТНЕУ зустрілися з українською діаспорою, відвідали українські церкви. Також українська делегація провела зустріч з представниками місцевого бізнесу, освіти та культури, взяла участь в круглому столі за участю лідерів українсько-американської спільноти.

«Робочу поїздку у Клівленд (штат Огайо, США) розпочали з відвідин Українського музею-архіву, у фондах якого зберігаються українські публікації, видання про Україну – цінні предмети української історії і культури в добу, коли такі матеріали зумисно знищували в УРСР. Цікавим є те, що у структурі установи також діють філателістичний, нумізматичний, мистецький, етнографічний і пластовий відділи», – зазначив Андрій Крисоватий.

Слід нагадати, голова Українського конгресового комітету Америки – найбільшої організації, яка представляє інтереси двох мільйонів американців українського походження з міста Клівленд (штат Огайо, США) Андрій Футей напередодні Великодніх свят побував у Тернополі з офіційним візитом. Гість привіз до Тернополя запрошення від мера міста Парма про початок налагодження партнерства між містами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 17:49 :11