live
Новини » Київ

Розробляється новий офіційний герб Києва

Фото: apostrophe.ua

У Київській міській раді створено робочу групу, яка розробить проект зображення герба міста Києва.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

До її складу входять представники всіх фракцій Київради, а також члени Українського геральдичного товариства та Комісії державних нагород при Президентові України.

За словами голови відповідної РГ, заступника мера – секретаря Київради Володимира Прокопова, зараз Київ використовує різні інтерпретації офіційної символіки міста, жодна з яких, на жаль, не відповідає повною мірою принципам і правилам сучасної геральдики.

«Так, наприклад зображення герба авторства Ю. Соломінського, яким активно користуються в столиці, згідно з експертним висновком Українського геральдичного товариства, не відображає в повному обсязі традиції київського самоврядування, має порушення норм геральдичної колористики і характеризується поганим художнім оформленням. Символ Києва повинен відповідати законам історичної геральдики і вимогам сучасності. Саме тому ми створили робочу групу із залученням експертів. Спільно ми повинні напрацювати технічне завдання, що містить всі ключові елементи і параметри майбутнього герба», – зазначив Володимир Прокопів.

Після того як робоча група розробить технічне завдання, буде оголошений конкурс на створення офіційної символіки міста. З усіх представлених варіантів члени РГ обиратимуть фіналістів. А потім вже самі кияни під час громадських слухань зможуть визначити найкращий символ.

У планах міської влади також затвердити порядок використання офіційної символіки міста Києва, в тому числі в рекламних і комерційних цілях.Loading...
Loading...
Loading...