понеділок, 11 червня, 2018, 1:25 Політика
Порошенко залучає Червний Хрест до захисту прав політв’язнів Кремля

Президент України Петро Порошенко виступає за активізацію діяльності Червоного Хреста по захисту прав ув’язнених українців в РФ та на тимчасово окупованих територіях.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Порошенко відзначив, що Міжнародний комітет Червоного Хреста відіграє важливу роль у координації питання звільнення українських політв’язнів та заручників.

«З принцесою Софією, яка очолює Червоний Хрест Ліхтенштейна, домовились про те, що вона підніме у Женеві питання про активізацію діяльності Червоного Хреста по захисту прав ув’язнених українців в РФ та на тимчасово окупованих територіях», – повідомив Президент.

Також, на його думку, представники Міжнародного комітету Червного Хреста повинні отримати можливість відвідувати наших заручників і забезпечувати гуманітарну допомогу.

Президент нагадав, що напередодні доручив уповноваженому ВР з прав людини Людмилі Денісовій активізувати співпрацю з Червоним Хрестом і особисто відвідати наших героїв у в’язницях Росії та на окупованих нею територіях Донбасу і Криму.

Також у дописі згадується акція #LetMyPeopleGo! і опубліковані фото чотирьох некаконно утримуваних Росією громадян України, які оголосили протестні голодування: Володимир Балух – голодує 82 дні, Олег Сенцов – голодує 28 днів, Олександр Шумков – голодує 7 днів та Станіслав Клих – три дні голодування.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:38 :38