неділя, 10 червня, 2018, 23:10 Політика
Родина Сенцова просить Путіна звільнити Олега до Чемпіонату світу з футболу
Фото: day.kyiv.ua
Фото: day.kyiv.ua

Родина Олега Сенцова закликає президента Володимира Путіна звільнити українського режисера з в’язниці перед Чемпіонатом світу з футболу, який стартує в четвер.

Про це кузена Сенцова Наталія Каплан сказала виданню «The Guardian», – передає УП.

«Він каже, що збирається голодувати до останнього, і Олег така людина, яка не відступає від свого слова», – зазначила вона.

«У нас залишилося зовсім мало часу. Я дуже сподіваюся, що Путін прийме рішення про звільнення його та всіх українських політв’язнів перед Чемпіонатом світу», – заявила Наталія. 

Сенцов оголосив протестне голодування ще 14 травня і заявив, що припинить його лише за умови звільнення Кремлем усіх українських політичних в’язнів.

Його адвокат Дмитро Дінзьо каже, що будь-якої миті ситуація може погіршитися. «Як кажуть, 30-й день стає справді небезпечним», – зазначає він.

Дінзьо зазначив, що українська влада запропонувала різні варіанти для звільнення Сенцова – але питання в готовності президента Росії.

На думку адвоката, Путін може помилувати Сенцова в будь-який час, але слова російського лідера про неспівмірність кейсів російського журналіста Кирила Вишинського та кримського режисера Олега Сенцова не залишають багато надії.

Водночас, оглядач Леонід Рагозін не виключає можливості звільнення Олега Сенцова, адже Михайла Ходорковського, наприклад, Володимир Путін звільнив теж перед великою іміджевою для Росії спортивною подією – Олімпійськими іграми у Сочі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 07:12 :20