Новини » Політика 8 червня, 2018, 12:27
Якщо хочемо мати сильну опозицію, депутатам потрібно залишити імунітет, – Крулько
ZIK
ZIK

Імунітет дає можливість парламентареві захищати інтереси своїх виборців. Без таких запобіжників нардепи будуть просто змушені виконувати усі доручення влади. Якщо хочемо отримати сильну опозицію, депутатська недоторканність все ж мусить діяти.

Таку думку висловив народний депутат України Іван Крулько (фракція «Батьківщина») у кулуарах Верховної ради, під час трансляції проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Коментуючи рішення КСУ про конституційність депутатського законопроекту №6773 щодо обмеження недоторканності, він підкреслив: його політсила продовжить підтримувати це питання.

«Хоча й уся владна машина спрямована на роботу проти представників опозиції. Особливо опозицію ослаблюватимуть перед президентськими виборами. Та все ж ми ухвалили для себе політичне рішення, тож коли у парламенті розглядались відповідні подання, голосували схвально», – заявив Крулько.

Разом із тим він зазначив: «Батьківщина» голосуватиме за обидва законопроекти – депутатський та президентський, де йдеться про те, що обмеження недоторканності діятиме лише із 2020 року.

«Та депутатська недоторканність – це імунітет. Коли ж парламентар виконує свої функції, має мати саме імунітет для можливості захисту інтересів своїх виборців. Якщо його не буде, депутат виконуватиме усі доручення влади. Тож, якщо хочемо мати сильну опозицію, такі запобіжники все ж мають існувати», – переконаний нардеп.

Однак, за його словами, українське суспільство просто не сприймає жодної недоторканності депутатів, президентів чи суддів.

«Тому й це треба знімати. Я ж хотів би, щоб питання депутатської недоторканності розглядалось разом із законом про імпічмент президента. Це дасть механізми відправити у відставку главу держави, який не може виконувати свої функції та займається корупційною діяльністю», – підкреслив Іван Крулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 08:57 :11