п'ятниця, 8 червня, 2018, 23:35 Політика
Власенко: Суддів і Президента України сьогодні неможливо притягнути до відповідальності
ZIK
ZIK

В Україні Президента неможливо притягти до відповідальності, бо рішення про притягнення до відповідальності суддів приймає ВККС і ВРП, які контролює Президент. Я вважаю, що з усіх треба зняти недоторканність.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Власенко.

«Я можу відверто сказати, що сьогодні практично немає недоторканності. Майже всі подання, які вносяться ГПУ, голосуються, якщо вони мають хоч найменше підґрунтя. У десятка депутатів недоторканність знята, але немає жодної справи в суді. Я не захищаю депутатів, депутати не те що не святі, а далеко не святі, тому знімати недоторканність треба», – зазначив політик.

За його словами, важливо говорити не лише про зняття депутатської недоторканності, а й недоторканності Президента і суддів. У нашій країні Президента неможливо притягти до відповідальності, а рішення про притягнення до відповідальності суддів приймає ВККС і ВРП, які контролює Президент.

«А чому в Президента країни повинна бути недоторканність? На моє переконання, пан Порошенко напрацював уже на 5 кримінальних справ, і як мінімум одна порушена за моєю заявою про корупцію, про яку говорив Онищенко. А до судді не можна автоматично застосувати якісь процедури, пов’язані з обмеженням волі. Чому ми про це мовчимо? Я вважаю, що з усіх треба зняти недоторканність», – переконаний Власенко.

Також пан Власенко зауважує, що корупція в країні там, де є використання бюджетних коштів, а це уряд і державні підприємства. Однак, міністри, голова уряду і керівники державних підприємств недоторканності не мають.

«Що заважає правоохоронній системі якісно, чесно і професійно розслідувати хоча б ті епізоди, про які говорять журналісти. Замість того, щоб працювати, вони домовляються про віджимання бізнесу, вони використовують правоохоронну систему для того, щоб тиснути на політичних опонентів», – прокоментував гість програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 03:11 :17