п'ятниця, 8 червня, 2018, 11:11 Економіка
«Це перегин»: уряд вимагає переглянути рішення про премії для правління «Нафтогазу»
НАК «Нафтогаз України». Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
НАК «Нафтогаз України». Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Уряд скерував до Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» листа з вимогою переглянути рішення щодо виплати премій для членів правління компанії.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» ухвалила рішення щодо виплати премій співробітникам компанії, які взяли участь у виграші суду з «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі. Загальна сума преміальних буде становити 1% від суми виграшу, тобто 46,3 мільйона доларів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що Кабінет Міністрів не приймав жодних рішень щодо преміювання.

Очільник уряду також поінформував, що скерував до Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» листа з тим, щоб переглянути рішення щодо виплати премій для членів правління компанії.

«Уряд не приймав жодних рішень щодо будь-яких преміювання. НАК «Нафтогаз» – це компанія, яка управляється незалежною Наглядовою радою, і це компетенція не уряду, а незалежних рад. Я був занепокоєний таким рішенням і скерував офіційного листа до Наглядової ради з тим, щоб вони переглянули своє рішення і проінформували Кабінет Міністрів України. Я очікую відповіді на це запитання. Я не підтримую такої політики високих нагород, бо вважаю, що вони є не на часі. Хоча, треба визнати, що НАК «Нафтогаз України» і його менеджмент здобув серйозну перемогу в інтересах України у розмірі, увага, 4,5 млрд дол. США», – повідомив Володимир Гройсман.

Очільник уряду додав, що премії – це «перегин», тому він і скерував листа до Наглядової ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 18:08 :31