п'ятниця, 8 червня, 2018, 20:50 Світ
Посол Норвегії розповів, як реалізують політику децентралізації в країні
ZIK
ZIK

Наш уряд і місцева влада стараються створити найкращі умови життя у кожному містечку. У нас є політика децентралізації, яка полягає у тому, що підтримується життя людей по усій території країни.

Про це в ефірі спецпроекту «NATO телемарафон» на телеканалі ZIK розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад.

Гість програми розповів, що в Норвегії, як і в Україні є тенденція до урбанізації.

Відповідаючи на питання ведучого, як влада країни бореться із тим, що з маленьких містечок люди переїжджають жити у великі міста, посол Норвегії зазначив, що для цього в країні проводять політику децентралізації.

«Наш уряд і місцева влада стараються створити найкращі умови життя у кожному містечку. Кожне місто має свою інфраструктуру, щоб люди жили там комфортно. Але дуже маленькі містечка, звичайно ж, не мають такої можливості, тому і є така тенденція, що молодь їде на навчання та на роботу в більші міста», – розповів Уле Тер’є Хорпестад.

Водночас посол Норвегії наголосив, що політика Королівства спрямована на те, щоби уся територія країни була рівномірно заселена.

«У нас немає політики централізації, натомість є політика децентралізації. І полягає вона в тому, що підтримується життя людей по всій території країни», – зазначив гість програми.

Уле Тер’є Хорпестад також розповів, що для того, аби люди не виїжджали із малих населених пунктів у великі міста, влада зменшує податки.

«У маленьких містечках люди платять менші податки. Наприклад, роботодавці сплачують до бюджету менший податок за кожного працівника, який у нього працює. Таким чином працівник отримує більшу зарплату. Ось такі механізми у нас існують», – додав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 05:01 :16