Новини » Регіони 8 червня, 2018, 12:23
Підлітки із Луганщини приїхали в Ужгород, щоб змінити погляди на життя
Підлітки із Луганщини приїхали в Ужгород, щоб змінити погляди на життя
Підлітки із Луганщини приїхали в Ужгород, щоб змінити погляди на життя

Діти із м. Попасна (Луганська область), які мали певні проблеми із законом, у супроводі служби пробації приїхали в Ужгород, аби навчитися новому, побачити можливості для розвитку та знайти для себе шлях, який веде до щасливого і здорового життя.

7 червня, перший день перебування в Ужгороді у рамках проекту, підтриманого ПРООН. Одразу після приїзду підлітки та їх супроводжуючі мали зустріч із представниками соціальних служб, пробації та працівниками поліції Ужгорода.

Коли розмова зайшла про мрії, Валентин Латутін, начальник Попаснянської районної служби пробації, сказав: «Найголовніша мрія наших дітей – щоб мама і тато були поряд і щоб не стріляли».

На гостей з Луганщини в Ужгороді чекає ще багато зустрічей та цікавих подій. Програму перебування для них підготувала ГО «Щасливі діти».

Як розповіла представниця організації Людмила Сюзева, підлітки матимуть кілька мотивуючих зустрічей, екскурсії містами Ужгород та Мукачевого, а також подорож замками Закарпаття, тренінги з психологом Маріанною Мигаль, розмови та тему екології, майстер-класи від творчої майстерні «Пташка», спортивну зустріч із тренером з айкідо Михайлом Рогачем, зустріч з музичним гуртом «Вандор», навчання грі на барабанах, а також на дітей чекають пригоди у мотузковому парку в Ужгороді.

«Програма сприятиме тому, аби змінилися їхні погляди на життя. Мотивуючі зустрічі – аби показати їм альтернативу, інші можливості, шлях, яким хтось із них, сподіваємось, захоче піти», – зазначила Людмила Сюзева.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 08:47 :43