Новини » Світ Читать эту новость на русском

Генсек НАТО пояснив російським ЗМІ, чому не можна порівнювати справи Скрипаля і Бабченка

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Фото: nato.int

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що спецоперація СБУ з інсценуванням вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка може підірвати довіру до преси.

Про це він сказав на прес-конференції у Брюсселі, повідомляє «Європейська правда».

Столтенберг відповідав на запитання журналіста кремлівського агентства ТАСС, який заявив, що Україна поширила «фейк» про смерть Бабченка.

«По-перше, ми всі раді, що Бабченко живий. Я шкодую, що цей інцидент може підірвати довіру до преси та стати приводом для пропаганди. Ми всі дуже залежні від вільної преси», – сказав Столтенберг.

«Кращий спосіб бути впевненим, що ми не стали жертвами пропаганди, це мати вільну і незалежну пресу, яка перевіряє інформацію, перевіряє джерела, а також ставить складні питання», – додав генсек НАТО.

Журналіст ТАСС також запитав, чи не зміниться ставлення НАТО до справи Скрипаля після історії з Бабченком і заяв про те, що до його «вбивства» причетна Росія.

«У справі Скрипаля ми не ставимо під сумнів висновки британської сторони, і ми відреагували на них висилкою російських дипломатів», – сказав Столтенберг.Loading...