Новини » Політика 8 червня, 2018, 15:59
Депутат пояснила, хто стоїть на заваді призначенню Уляни Супрун міністром
ZIK
ZIK

У Верховній Раді сидять власники великих фармакологічних кланів і великої кількості фірм, які монопольно продають медичне обладнання. Вони ніколи не підтримають призначення Уляни Супрун міністром охорони здоров’я.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Оксана Корчинська.

Оксана Корчинська, відповідаючи на запитання, чому Уляна Супрун досі лише виконує обов’язки міністра, нагадала, що свого часу багато людей, яким пропонували міністерську посаду, відмовилися очолити Міністерство охорони здоров’я України.

«Чому відмовлялися? Це було вже нецікаве міністерство, бо був забраний контроль за держбюджетом, бо був закон про міжнародні закупівлі, – і всі відмовлялися… Таким чином, єдина людина, яка була призначена виконувачем обов’язків, тому що тоді був проголосований весь пакет КМУ – тоді проголосували за всіх, окрім якраз міністра охорони здоров’я. Так вона стала в.о. Що сталося далі? У нас у парламенті сидять власники дуже великих фармкланів, у нас у парламенті сидять власники надзвичайно великої кількості фірм, які монопольно десятиліттями продають медичне обладнання і які грають між собою у цю монополію і встановлюють ціни», – заявила Оксана Корчинська та зауважила, що в Україні ціни на медичне обладнання у кілька разів вищі, аніж у Європі чи Америці.

Зі слів нардепа, коли стало зрозуміло, що з Уляною Супрун у такі «ігри» не пограєш, «розраховувати на її підтримку в парламенті, де сидять власники фармкомпаній, а фаркмкомпанії і медичне обладнання за кількістю грошей – номер два після заробітку на зброї чи наркотиках… – вони ніколи у житті не підтримають Уляну Супрун».

Нагадаємо, як заявила на своїй сторінці у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, історія зі звітом Рахункової палати щодо програми «Лікування громадян України за кордоном» та заступником міністра охорони здоров’я Олександром Лінчевським є прекрасним прикладом інформаційної атаки з використанням маніпуляцій і брехні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 08:14 :58