Новини » Суспільство 7 червня, 2018, 12:01
Я не хотів жити лише для того, щоб їсти, спати і ходити на роботу, – Микола Шагаров
ZIK
ZIK

Микола Шагаров виріс у великій львівській сім’ї, де було аж тринадцятеро дітей. Сам чоловік також завжди мріяв мати багато синів та доньок. А тому створив соціально-реабілітаційний центр опіки дітей.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

Коли Микола Шагаров зустрів свою кохану, то розумів, що до його мрії про велику родину лише рукою подати. Однак доля розпорядилася по-іншому. Першу дитину пара втратила – донечка померла одразу після народження. Сім’я тяжко пережила цю втрату. Водночас Миколу не покидала його заповітна мрія.

«Чому я живу у цьому світі? Невже лише для того, щоб побудувати дім, ходити на роботу, їсти і спати. Такі думки до мене приходили часто», – розповідає Микола Шагаров.

Одного дня чоловік усвідомив: потрібно всиновити дітей.

«Спершу я не зрозуміла пропозиції чоловіка. Чомусь була впевнена, що не зможу любити дитину, яку не народила», – каже дружина Надія Шагарова.

Микола почав волонтерити, а потім заснував власний благодійний фонд, щоб допомагати обездоленим дітям. Надія мимоволі почала допомагати чоловікові, навіть пішла працювати в дитячий будинок поблизу Львова.

Із того часу, коли вони втратили дитину, минуло десять років. Аж раптом Надія завагітніла вдруге. Так в сім’ї з’явився син.

«Коли я довідалася про вагітність, то емоції мене переповнювали», – ділиться Надія Шагарова.

«Дізнавшись, я просто плакав, адже чекав цього моменту десять років», – додає Микола Шагаров.

Тоді пара усвідомила, що йде правильним шляхом. Чоловік вирішив йти до кінця і цього разу дружина його повністю підтримала.

«Я поставив ціль: створити соціально-реабілітаційний центр опіки дітей. Розумів, що на це потрібно багато грошей. Я стукав у кожні двері і потрохи почали допомагати приватні особи, юридичні, місцеві і люди з-за кордону», – розказує Микола Шагаров.

Справа почала просуватися. Микола отримав земельну ділянку, згодом побудував будинок і його перші мешканці – діти з інтернатів. Їм чоловік допомагав забути пережите, дбав, як про рідних і шукав для них сім’ї. За два роки йому вдалося влаштувати дев’ятнадцять дітей.

«Найкраще для дитини – це мама і тато. Сім’я, у якій її будуть любити», – наголошує Надія Шагарова.

Зараз в будинку живе двадцять три дитини. Усі вони як рідні для Миколи, називають його татом.

«Я не роблю різниці між своїм біологічним сином і іншими дітьми. Хочу, щоб всі бачили, що даю увагу і любов усім однаково», – каже Микола Шагаров.

Микола зміг повернути дитинство багатьом хлопчакам і дівчаткам. Через це автори проекту вирішили втілити його ще одне бажання – відпочинок в Одесі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 12:07 :26