четвер, 7 червня, 2018, 9:15 блоги Суспільство
Медитація над книгою
Влад Якушев
лейтенант, екс-начальник прес-служби
14-ї окремої механізованої бригади ОК «Захід»
Фото автора
Фото автора

Відучора з’явилося ще три книжки, які я хочу прочитати. Свої книги представили Андрій Цаплієнко, Джоржд Бату та Ілларіон Павлюк.

Джордж Бату працював ведучим новин на українських загальнонаціональних телеканалах, згодом – на «SkyNews» та «Голосі Америки». Зараз працює у NASA.

Іларіон Павлюк відомий журналіст і телеведучий, працював репортером у зоні бойових дій у багатьох країнах світу. Добровольцем воював у нашій війні.

Андрій Цаплієнко взагалі не потребує представлень. Здається, він робив матеріали абсолютно з усіх війн, що велись на Землі за останні кілька десятків років.

Цікаві люди з цікавими долями, які, не сумніваюсь, написали цікаві книжки. Джордж Бату книгу «Франческа» – історії про будні у NASA та дівчину Франческу, яка працює у такій серйозній структурі, попри те, що народилась із аутизмом. Іларіон Павлюк – «Білий попіл» про хутір, який розташований саме біля входу в пекло.

Після презентації ми зібрались з Іларіоном та Андрієм на каві і поміж анекдотами та спогадами з’ясували, що ідея написати книгу з’явилася в Андрія Цаплієнка якраз тоді, коли він ночував у нас у Мар’їнці на позиції «Центр-1».

ДШКіст Славік тоді виліз з окопів після бою і пробурчав, що було б добре обнести ту Росію стіною, – такою, щоб жоден дебіл через неї не міг перелізти.

Прозвучало ще кілька уточнень стосовно будівництва стіни та подальшого бетонування.

Андрій, який, як правило, підтримує бесіду, був якимось мовчазним, задуманим. І ось, з’явилась книга, яку він писав у дорозі, поки їхав у зону АТО або повертався з передової.

Так з’явився роман «Стіна», який зараз лежить переді мною. Я почну з цієї книги. Зараз я її відкрию і дізнаюсь, що ж там за тою стіною, яку Андрій подумки почав будувати після бою у Мар’їнці.

Фото автора
Фото автора
Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 21:00 :43