Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 123

Луценко про відставку Данилюка: Пошуки винуватих серед колег підривають спільний результат

Я не хочу зараз оцінювати результати профільної діяльності Данилюка, але ті, хто знається на стані українських фінансів, дадуть не дуже оптимістичну оцінку. Проте з точки зору функціонування влади, сьогоднішнє рішення є єдиноправильним.

Фото ZIK

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, коментуючи рішення ВРУ щодо звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів України.

«Урядова команда завжди має демонструвати єдність планів і дій. Будь-які спроби шукати винуватих серед своїх колег підривають спільний результат. Тому в цьому контексті дії Прем’єр-міністра, який спочатку переговорив з міністром фінансів, потім заслухав цю ситуацію на засіданні Кабміну і лише після того, як це не дало результату, направив свої подання до ВРУ, вважаю обґрунтованими і правильними», – заявив Юрій Луценко.

Генпрокурор додав, що Прем’єр-міністр не повинен боротися із внутрішньою фрондою, а має виконувати поставлені Верховною Радою і суспільством завдання.

«Тому, думаю, у цьому контексті було зроблено все правильно», – підкреслив Луценко.

А щодо дій Олександра Данилюка, за словами Генерального прокурора, міністр фінансів звинувачував «всіх і вся» у своїх проблемах.

Відтак, вважає Юрій Луценка, Верховна Рада прийняла правильне рішення – звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів України.

«Щодо заяв пана Данилюка, звертаю вашу увагу, що вони з’явилися після того, як до нього виникли питання у фіскальної служби щодо повноти сплати податків. Але пан міністр не знайшов нічого кращого, ніж вступити у судові стосунки  з підлеглим йому відомством. При цьому звинувачував «всіх і вся» у своїх проблемах.

Надалі він використав цю тактику у своєму конфлікті з Прем’єр-міністром. Тому я не хочу зараз оцінювати результати його профільної діяльності, але ті, хто знаються на стані українських фінансів, дадуть не дуже оптимістичну оцінку. Та з точки зору функціонування влади, сьогоднішнє рішення є єдиноправильним», – заявив Юрій Луценко.

Як повідомлялося, Верховна Рада України звільнила міністра фінансів України Олександра Данилюка.

За проект Постанови про звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів України № 8433 проголосували 254 обранці.

Нагадаємо, 6 червня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради України щодо звільнення міністра фінансів України Олександра Данилюка.

Раніше під час засідання КМУ Олександр Данилюк і Володимир Гройсман посварились через призначення заступника у Мінфіні: у відповідь на вимогу Данилюка Гройсман сказав, що це питання не на часі.

Пізніше Олександр Данилюк написав листа до G7, у якому описав конфлікт з Прем’єр-міністром, а також поскаржився на тиск з боку Президента України й очільника уряду.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19
Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19 Треба поговорити
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19 Треба поговорити
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити