четвер, 7 червня, 2018, 19:55 Політика
Кошель: Зняття депутатської недоторканності може частково підняти рейтинг парламенту
ZIK
ZIK

Верховна Рада є лідером серед інституцій влади щодо недовіри суспільства. Тому позитивне голосування за президентський законопроект про обмеження недоторканності депутатів може реабілітувати довіру до парламенту.

Таку думку висловив голова Комітету виборців України Олексій Кошель в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Зняття депутатської недоторканності буде корисне передусім для українського парламенту. Адже якщо пригадати результати соціологічних опитувань, то Верховна Рада є лідером серед інституцій влади щодо недовіри суспільства. Так, суттєвий антирейтинг парламенту тягне донизу як опозиційні, так і провладні фракції та коаліції», – підкресли Олексій Кошель.

На думку експерта, позитивне голосування саме за президентський законопроект щодо обмеження недоторканності депутатів стане частиною кампанії із реабілітації Верховної Ради.

«Прийняття рішення щодо обмеження недоторканності, безперечно, піде на користь і Президенту, і прем’єру. Також таке досягнення спробують подати як історичне рішення в контексті президентської та парламентської виборчих кампаній, які де-факто вже тривають.

Але не потрібно забувати, що питання щодо знаття недоторканості депутатів піднімають вже приблизно 15 років. Свого часу блок «Наша Україна – Народна Самооборона» побудував цілу виборчу кампанію на гаслах про скасування депутатської недоторканності», – нагадав голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 19:39 :46