Новини » Політика 7 червня, 2018, 19:27
ГПУ часто працює в «режимі анонсів», – голова КВУ
ZIK
ZIK

Критикувати ГПУ, яка часто працює у «режимі анонсів» і «режимі» створення яскравих піар-приводів, є підстави, але й Регламентний комітет ВРУ бере на себе функцію суду.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко не виключив повторного внесення подання на народного депутата Сергія Дунаєва після того, як попереднє йому поверне голова парламенту. Додамо, Регламентний комітет ВРУ не підтримав подання генпрокурора щодо притягнення до кримінальної відповідальності депутата (група «Воля народу») Олександра Пономарьова.

Олексій Кошель заявив, що є підстави критикувати Генеральну прокуратуру України, яка часто працює у «режимі» анонсів і «режимі» створення яскравих піар-приводів: «Водночас часто є проблема з формуванням доказової бази».

Гість програми зауважив, що, з іншого боку, в словах генерального прокурора є великий відсоток правди, і дійсно Регламентний комітет ВРУ бере на себе функцію суду.

«Згадаймо історію щодо шести депутатів, коли три дні засідав парламентський Регламентний комітет. Це перетворилось на яскраве ток-шоу, і депутати самі починали шукати істину «винен – не винен» і які рішення приймати», – нагадав Олексій Кошель.

Голова КВУ також звернув увагу на те, що Регламентний комітет, як і третина інших парламентських комітетів, залишаються без голови.

«Це має стати черговим сигналом до парламенту – нам потрібно призначити голів. У такому разі буде більша довіра до роботи парламентських комітетів, буде, можливо, і краща співпраця із Генеральною прокуратурою», – вважає гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 07:55 :35