Новини » Події 7 червня, 2018, 3:30
Друг режисера Леоніда Кантера розповів подробиці його самогубства

Відомий волонтер та друг померлого Леоніда Кантера Мирослав Гай розповів подробиці його самогубства.

За його словами, він бачив тіло.

Кантер застрелився / фото facebook.com/leonid.kanter.9

«Тепер картина прояснилася. Льонька Кантер звів рахунки з життям. Він вистрілив в себе з автомата АКС74. Перед останнім кроком Льоня залишив листи, в яких чітко написав, що і як треба зробити після, а також роз’яснення свого рішення», – йдеться у повідомленні Гая у Facebook.

Окрім цього, за словами друга, було записані відеозвернення до рідних і відео самого самогубства, яке наразі у поліції. «Родичі, зі зрозумілих причин, забороняють будь-кому розповсюджувати чи публікувати це відео. Вважайте це їхньою офіційною заявою», – додав Гай.

Волонтер розповів, що біля тіла Кантера був знайдений автомат, пару магазинів з набоями та пару гранат РГД-5. Вони, припускає друг, були привезені Кантером з ДАПу, де він був під час зйомок фільму.

Нагадаємо, 4 червня відомий український режисер Леонід Кантер наклав на себе руки. Перед самогубством він залишив декілька записок, в яких пояснив мотиви цього кроку.

У 2003 році Кантер заснував кіностудію «Lizard Films», яка зняла близько 50 коротометражок. Серед них документальна стрічка про Донецький аеропорт.

Читайте також: Смерть Леоніда Кантера зафіксувала відеокамера

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 05:45 :30