Через порушення правил безпеки у Києві демонтували тролей через Дніпро

Фото: facebook.com/dbelotserkovets

Тролей, який знаходився біля Арки дружби народів у центрі Києва, демонтували. Причиною стало падіння людини через недотримання правил безпеки операторами атракціону.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат та радник мера Києва Дмитро Білоцерковець.

У дописі радник зазначив два головних аргументи проти тролею.

«Перший – недотримання правил безпеки оператором, що призвело до падіння людини з тролею. Як виявилося, оператор «купив» чоловіка, що впав з тролею, – і той давав неправдиві свідчення, що, нібито, він впав з дерева. Але аудиторія FB надала фото, на якому чітко видно, як з чоловіка, що упав, відстібають обладнання. Це доводить халатне ставлення оператора до життів людей в гонитві за заробітком», – написав Білоцерковець.

Також він додав, що відповідні служби фіксували багато скарг від клієнтів, які неодноразово зависали під час спуску.

Другим аргументом для демонтажу стала підготовка до будівництва канатної дороги.

«Місто знаходиться в активній фазі проектування, а значить, скоро почнуться різні підготовчі роботи. Нагадаю, що ця канатна дорога з’єднає Арку, Труханів острів і Поштову площу», – зазначив радник.

У кінці допису Білоцерковець нагадав про право на розміщення тролею: «Тоді переможець біржових торгів заплатив 250 тисяч гривень за сезон роботи, а одною з основних вимог для участі в торгах було дотримання всіх норм безпеки та отримання всіх необхідних узгоджень. На жаль, незважаючи на всі приписи, представники тролею продовжили незаконно його експлуатувати в цьому сезоні», – пояснив радник мера.

 

Loading...
Loading...
Loading...