Є надія, що Путін звільнить політв‘язнів ще до початку ЧС, – Ілля Пономарьов

ZIK

Можливо, Володимир Путін таки обміняє політв‘язнів під гаслами про те, щоб убезпечити проведення Чемпіонату світу з футболу. А, можливо, буде утримувати українських ув‘язнених далі, аби потім обміняти їх на серйозні поступки з боку України.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив екс-депутат Держдуми, російський опозиційний політик Ілля Пономарьов.

«Ми, представники російської опозиції, живемо в цій обстановці, коли беруть заручників з нашого оточення вже дуже давно. Це основна тактика нинішньої влади», – переконаний Ілля Пономарьов.

За його словами, Україна відчула все це на собі лише коли розпочалась російсько-українська війна, а російським опозиціонерам доводилось жити в цьому режимі і раніше.

«Нікого, окрім самих потерпілих, особливо не хвилює доля українських політичних бранців Кремля. Так само це було і у нас. А Путін завжди сповідував дуже простий підхід, що це вирішує не питання пов‘язане з конкретними людьми, які, як правило, випадково потрапляють за ґрати», – переконаний політик.

Він підкреслив, що в цьому є додатковий сенс, адже Володимир Путін сам завжди говорить, що коли ви знаходитесь з протилежного боку барикад, то не важливо керівник ви чи рядовий боєць.

«Ви в рівній мірі можете потрапити під каток цього так званого «правосуддя», хоча насправді це «кривосуддя». Це робиться для того, щоб потім за допомогою вас вирішувати інші питання, до яких ви не маєте жодного відношення», – заявив політик.

У випадку з українськими політв‘язнями, вважає екс-депутат Держдуми РФ, є шанс, що Путін ухвалить рішення звільнити їх, намагаючись зробити безпечнішим проведення Чемпіонату світу з футболу.

«Можливо, він все ж таки людей поміняє під цим прапором безпосередньо перед початком Чемпіонату. А, можливо, триматиме ув‘язнених далі, щоб у перспективі поміняти на якісь більш серйозні поступки з боку України», – підсумував Пономарьов.

Loading...