середа, 6 червня, 2018, 10:38 Регіони
Підприємці Тернопільщини мають змогу перейняти досвід в найкращих компаніях Німеччини

Бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною: міфи та реальність» відбудеться 3 липня у Тернопільській ОДА.

Як повідомили IA ZIK у пре-службі ТОДА, це чудова нагода для підприємців і топ-менеджерів компаній, які хочуть підвищити свою кваліфікацію, налагодити зв’язки та перейняти досвід в найкращих німецьких компаніях. Усе це можна втілити разом з німецькою партнерською програмою GIZ.

Учасники заходу матимуть унікальну можливість пройти відбір на стажування в Німеччині.

Довідка IA ZIK.

Проект GIZ «Fit for Partnership with Germany» – це ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) програма підготовки управлінських кадрів, яка є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини. Під девізом «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною») проводиться навчання керівників підприємств та організацій із 19 країн світу з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Фінансування програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi).

Програма унікальна тим, що створює взаємовигідну ситуацію для всіх учасників. Виграють й німецькі підприємства. Під час перебування в Німеччині підприємці знайомляться з потенційними партнерами, створюють довірчі відносини – фундамент для довгострокового ділового співробітництва. У результаті, программа дає можливість укріплення й розширення економічних зв’язків між країнами-партнерами, зокрема, між Україною та Німеччиною.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 20:37 :14