Новини » Суспільство

Печерський суд зобов’язав САП закрити справу стосовно Охендовського або передати в суд

Печерський районний суд Києва частково задовольнив клопотання захисту і зобов’язав Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру в найкоротші терміни або передати обвинувальний акт за підозрою у хабарництві голову Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського в суд, або ж закрити кримінальне провадження.

Про це йдеться в рішенні суду, – повідомляє facenews.ua.

Результат пошуку зображень за запитом

«Скаргу адвоката про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язати вчинити дії – задовольнити частково. Зобов’язати компетентних посадових осіб САП Генеральної прокуратури виконати вимоги ч.2 ст. 283 КПК України у кримінальному провадженні...», – наголошується в постанові.

Згідно ч.2 ст. 283 КПК, прокурор зобов’язаний в найкоротший термін після повідомлення особі про підозру здійснити одну з таких дій:

закрити кримінальне провадження;

звернутися до суду з клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності;

звернутися до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру. захисник Охендовського підтвердила таке рішення суду.

Захисник Охендовського підтвердила таке рішення суду. При цьому, відповідаючи на уточнення, чи означає це рішення, що САП має або закрити кримінальне провадження щодо голови ЦВК, або ж направити обвинувальний акт до суду, сказала, що так.

У той же час в САП заявили, що не отримували тексту рішення суду.

«Офіційно тексту не отримували. На судове засідання (прокурорів – ред.) Не запрошували. У разі, якщо це відповідає дійсності, будемо оскаржувати», – сказав заступник керівника САП Володимир Кривенко.Loading...